WD40 kontaktide puhasti 400ml
19,99 €49,98 €/l
WD40 valge liitiummääre HP 400ml
19,99 €49,98 €/l
WD40 Teflonmääre PTFE 400ml
19,99 €49,98 €/l
Laoseis
Laos
- Tartu poes
- Tallinna poes otsas
Tootekood:
WD-40-SPTFE
EAN:
5032227473966
Kirjeldus
Tooteinfo on täiendamisel. Lisame peagi põhjalikuma kirjelduse ja toote omadused. Kui vajad infot juba praegu, võta meiega ühendust ja aitame sobiva toote valikul.
Arvustused (0)
Tarne
