Tellimine

Valige Teile sobiv toode ja lisage see ostukorvi. Ostukorvist saate valida endale sobiliku transpordiviisi ning sisestada vajalikud andmed. Andmed peavad olema 100% korrektsed, et kaup jõuaks ilusti Teieni. Kinnitage tellimus. Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse Teile arve Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Toodete eest tasumine

Toodete eest on võimalik tasuda kahel viisil:

  • 1 internetipanga kaudu (nupp „Pangalink“), valides endale sobiva krediidiasutuse, kelle internetipanga vahendusel soovite Kauba eest tasuda;
  • 2 ülekande arve alusel (nupp „Arvega“);

Kauba kättetoimetamine

Olenemata saadetise kaalust ja kättetoimetamise kohast (Eestis) on saatmine tasuta kui tellimuse hind on üle 29.99 EUR. Tellimustel alla 29.99 EUR on kättetoimetamise hind vastavalt kas 2,5 EUR (pakiautomaadi teenus) või 5 EUR kullerteenus.
NB! Tellimus tühistatakse kui Te ei ole tellimuse eest tasunud 7 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

Garantii

Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Seejuures tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist. Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga.

Kauba tagastamine

Kui tellitud kaup ei sobi on Tellijal õigus see tagastada 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates.
Selleks peate saatma meile vastavasisulise teate, mis peab sisaldama Tellija nime ja arvelduskonto numbrit, arve kuupäeva ning aadressi. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab tagastamisel olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Mittesobiliku kauba tagastab Tellija omal kulul. Kui tagastamisele kuuluvat toodet on rikutud või muul viisil kahjustatud, tuleb Tellijal hüvitada toote väärtuse vähenemine. Tellimuse tühistamise või toote tagastamise korral kantakse ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul, alates tellimuse tühistamisest. Puudusega ja/või praaktoodete puhul toimub toote ümbervahetamine või tagastamine müüja kulul.

Kõigi tekkivate küsimustega saate pöörduda meie poole e-posti aadressil info@um5.ee
või telefonil: +372 5552 1916