Tellimine

Valige Teile sobiv toode ja lisage see ostukorvi. Ostukorvist saate valida endale sobiliku transpordiviisi ning sisestada vajalikud andmed. Andmed peavad olema 100% korrektsed, et kaup jõuaks ilusti Teieni. Kinnitage tellimus. Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse Teile arve Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Toodete eest tasumine

Toodete eest on võimalik tasuda kahel viisil:

  • 1 internetipanga kaudu (nupp „Pangalink“), valides endale sobiva krediidiasutuse, kelle internetipanga vahendusel soovite Kauba eest tasuda;
  • 2 ülekande arve alusel (nupp „Arvega“). Kauba eest tuleb tasuda 3 päeva jooksul, hilisema tasumise korral palun anda sellest teada e-maili teel: info@um5.ee

Kauba kättetoimetamine

Olenemata saadetise kaalust ja kättetoimetamise kohast (Eestis) on saatmine pakiautomaatidesse tasuta kui tellimuse hind on üle 29.99 EUR. Kui tellimuse summa ületab 50€ on paki saatmine nii pakiautomaadiga kui kulleriga tasuta. Tellimused kuni 29.99 EUR (29,99 k a) on kättetoimetamise hind vastavalt kas 2,50 EUR Omniva ja DPD pickup pakiautomaadi teenus, 2,30EUR Itella Smartposti või 5 EUR Omniva või Smartpost kullerteenus. Üle 30€ tellimuste saatmine pakiautomaadiga on tasuta.

Transport Soome maksab itella smartpostiga 9,99€ (tasuta kättetoimetamist pole ühegi summa puhul).

Mujale paki saatmiseks pöördu meie poole eelnevalt: info@um5.ee

NB! Tellimus tühistatakse kui Te ei ole tellimuse eest tasunud 3 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

Kaubad on kõik laos olemas, seega kui tellite kauba ja valite kättetoimetuse viisiks Aardla 23 Tartu, siis võite kaubale järele tulla peale SMS´i saamist, et Teie kaup on komplekteeritud (pood avatud E-R 8.00 – 17.30, L: 10.00-15.00). Kui valite kättetoimetamise viisiks meie Tallinna esinduspoe, siis võite tootele järele tulla 3 tööpäeva pärast peale tellimuse tegemist vastavasisulise SMS´i saamist (avatud E-R 9.00 – 18.00 ja L 9.00-15.00 (v.a suveperioodil ja pühadel).

NB! TELEFONI TEEL PAKI ASUKOHA KOHTA INFOT EI VÄLJASTATA! Selleks saata vastavasisuline e-mail: info@um5.ee

Tarneaeg

Kõik tellimused, mis on esitatud tööpäevadel E-R, kuni kella 13.00, jõuavad Sinuni 2-4 tööpäeva jooksul. Kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (ajavahemikul: reedel pärast kella 13.00 kuni esmaspäeval kella 9.00ni) või riigipühal, hakkab 2-4 päevane tarneaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st.

Juhul kui pakk pole Teieni jõudnud 5 tööpäeva jooksu, siis palun võtke meiega ühendust e-maili teel: info@um5.ee

NB! Kui Sul on tellimusega väga kiire, siis teavita meid sellest: info@um5.ee kaudu ja me püüame toimetada paki Sinuni võimalikult kiiresti.

Kauba tagastamine

Kui tellitud kaup ei sobi on Tellijal õigus see tagastada 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates.

Kauba tagastamine pakiautomaadiga:

saatke pakk Teile sobilikku pakiautomaati:

Omniva: Tartu Aardla Selver, kontaktnumber panna +372 5552 1916 (tagastamise kulud kannab Ostja)

Smartpost: Tartu Aardla Selver

Toote saate tagastada ka meie esinduspoodidesse: Tallinnasse (Mustamäe tee 50) või Tartusse (Aardla 23B)

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab tagastamisel olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Mittesobiliku kauba tagastab Tellija omal kulul. Kui tagastamisele kuuluvat toodet on rikutud või muul viisil kahjustatud, tuleb Tellijal hüvitada toote väärtuse vähenemine.

Tellimuse tühistamise või toote tagastamise korral kantakse ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul, alates tellimuse tühistamisest/kauba tagastamisest.

Puudusega ja/või praaktoodete puhul toimub toote ümbervahetamine või tagastamine müüja kulul.

Garantii

Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Seejuures tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist. Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga.