WD40 Teflonmääre PTFE 400ml
19,99 €49,98 €/l
WD40 kinnijäänud detailide vabastaja 400ml
19,99 €49,98 €/l
WD40 valge liitiummääre HP 400ml
19,99 €49,98 €/l
Laoseis
Otsas
- Tartu poes otsas
- Tallinna poes otsas
Tootekood:
WD-40-SWL
EAN:
5032227473904
Kirjeldus
Tooteinfo on täiendamisel. Lisame peagi põhjalikuma kirjelduse ja toote omadused. Kui vajad infot juba praegu, võta meiega ühendust ja aitame sobiva toote valikul.
Arvustused (0)
Tarne
