Cerva Hygosafe töösandaal SB ESD SR must

59,99 €

Laoseis
Laos
  • Tartu poes
  • Tallinna poes otsas
Vali suurus, et näha täpset laoseisu
Tootekood: cerva hygosafe töösandaal sb esd sr must Tootja:
Kirjeldus

Cerva Hygosafe karbonfiibrist turvaninaga jalanõu on mugava liistuga, mis sobib ideaalselt valdkondadesse nagu toitlustus, tervishoid, laborid ja koristus. Jalats on valmistatud vastupidavast ja kergesti
hooldatavast materjalist ning pakub tänu ergonoomilisele konstruktsioonile ja pehmele sisetallale mugavust ka pikal tööpäeval.

  • Pealispind hüdrofoobne mikrofiiber
  • Välistald PU/PU + NHP
  • Karbonfiibrist turvanina
  • Tagant takjakinnitusega reguleeritav
  • ESD märgisega jalanõu – maandab järjepidevalt staatilist elektrit
  • Antistaatilised omadused (A)
  • Libisemist takistav välistald
  • Õli- ja kütusekindel välistald
  • Kaitse vee imendumise ja läbitungimise vastu
  • Pehme ja mugav NHP vahuga sisetald
  • Hea hingavusega ja võrkvooderdus jalatsi sees

EN ISO 20345 :2022+A1:2024 (SB FO E A SR)
EN 61340-5-1 :2016

Suuruste tabel
Mudel/ Suurus3637383940414243444546474849
Edmonton23.524.224.925.626.327.027.728.429.129.830.531.231.932.6
Kansas23.324.425.025.726.327.227.928.529.130.030.831.231.9-
Memphis23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Michigan23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Montana23.624.325.025.726.427.127.828.529.229.830.531.232.032.8
Arvustused (0)
Brändist
Tarne