Raven White töösandaal SB EOL

(2 arvustused)

42,99 € 14,99 €

Laoseis
Laos
  • Tartu poes
  • Tallinna poes otsas
Vali suurus, et näha täpset laoseisu
Tootekood: raven white töösandaal sb eol Tootja:
Kirjeldus

Tooteinfo on täiendamisel. Lisame peagi põhjalikuma kirjelduse ja toote omadused. Kui vajad infot juba praegu, võta meiega ühendust ja aitame sobiva toote valikul.

Suuruste tabel
Mudel/ Suurus3637383940414243444546474849
Edmonton23.524.224.925.626.327.027.728.429.129.830.531.231.932.6
Kansas23.324.425.025.726.327.227.928.529.130.030.831.231.9-
Memphis23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Michigan23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Montana23.624.325.025.726.427.127.828.529.229.830.531.232.032.8
Arvustused (2)
Brändist
Tarne