Panda SNG Topolino sandaal S1

(3 arvustused)

44,99 €

Laoseis
Laos
  • Tartu poes
  • Tallinna poes
Vali suurus, et näha täpset laoseisu
Tootekood: panda sng topolino sandaal s1 Tootja:
Kirjeldus

Krõps-kinnitusega Topolino töösandaal tagab samaaegselt
turvalisuse ja jala super hingavuse.
SANITIZED Lining – hingav ja niiskust hülgav võrkvooder kanna osas, mis ei lase
bakteritel koguneda jalanõu sisse.
SANITIZED insole – antibakteriaalise ületöötlusega sisetald ei lase
koguda mustusel, mis tekitab ebameeldivat lõhna.

  • CRAZY-HORSE täisnahast vett tõrjuv pealispind
  • metallist turvanina
  • antistaatiline tald
  • õli- ja kütusekindel tald
  • libisemisvastane tald
  • helkurelemendid kanna osas ja krõpsu küljes
  • jala võlvkaare tugi
  • lööki summutav kannaosa
Suuruste tabel
Mudel/ Suurus3637383940414243444546474849
Edmonton23.524.224.925.626.327.027.728.429.129.830.531.231.932.6
Kansas23.324.425.025.726.327.227.928.529.130.030.831.231.9-
Memphis23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Michigan23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Montana23.624.325.025.726.427.127.828.529.229.830.531.232.032.8
Arvustused (3)
Brändist
Tarne