VM Edmonton töösandaal S1P ESD

(5 arvustused)

79,99 € 63,99 €

Laoseis
Laos
  • Tartu poes
  • Tallinna poes
Vali suurus, et näha täpset laoseisu
Tootekood: vm edmonton töösandaal s1p esd Tootja:
Kirjeldus

VM Edmonton töösandaal on jalas mugav ning vastupidav.
Ultralight sarjast täisturva jalanõu on ülimalt kerge, mis teeb pikad tööpäevad jalale sõbralikumaks.

  • Komposiit varbakaitse
  • Kevlarist torkekindel vahetald
  • Sünteetilisest mikrofiiber materjalist pealispind
  • MESH võrkvooder – vabalt hingav, kulumiskindel ja hea hügieenile
  • Anatoomiline ja antistaatiline sisetald
  • Õli- ja kütusekindel välistald
  • Libisemiskindel tald
  • Ideaalne kasutada elektroonikatööstuses
  • ESD märgisega jalanõu maandab järjepidevalt staatilist elektrit
Suuruste tabel
Mudel/ Suurus3637383940414243444546474849
Edmonton23.524.224.925.626.327.027.728.429.129.830.531.231.932.6
Kansas23.324.425.025.726.327.227.928.529.130.030.831.231.9-
Memphis23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Michigan23.123.824.525.125.826.527.127.828.529.230.030.531.2-
Montana23.624.325.025.726.427.127.828.529.229.830.531.232.032.8
Arvustused (5)
Brändist
Tarne