Miks valida meriinovilla soe pesu?

Miks valida meriinovilla soe pesu?

Mis on üldse meriinovill ja miks kõik kiidavad sellest valmistatud sooja pesu?

Meriinovilla peetakse villa tippklassiks – see on väga nahasõbralik ning 100% naturaalne.
Meriinovillal on palju häid omadusi – nii sobib see aluskihina kandmiseks iga Sinu tegevuse juures. Meriinovill on hüpoallergeenne, see sobib ideaalselt tundliku nahaga inimestele ja ka lastele. Meriinovilla kiud reageerivad kandja kehatemperatuurile, mis tagab ülimalt hea hingavuse. Tihti sünteetilised materjalid ei lase kehal hingata ja nii hakkab inimene higistama ja riie muutub kiirelt märjaks ja hakkab külm. Meriinovill toimib vastavalt teie kehale, kui tegelete füüsiliste toimetustega ja higistate, siis juhib vill niiskuse kehast eemale ning toimib ka jahutava kihina. 

  1. Niiskuse juhtivus – Meriinovill on ülimalt heade niiskust juhtivate omadustega. Kui hakkate higistama, siis juhib meriinovillast pesu niiskuse kehast eemale järgmisesse kihti.
  2. Soojuse reguleerimine – meriinovilla pesuga ei hakka kunagi külm ega palav ja seda nii suvel kui ka talvel. Villa soojust reguleerivad omadused säilivad ka siis, kui riie peaks saama läbimärjaks.
  3. Antibakteriaalsed omadused – väga suur pluss siin on, et meriionvilla tooted ei erita ebameeldivat lõhna. Meriinovill ei ima endasse mustust. Meriinovilla toodete kiire hooldus on tagatud paari tunnisest tuulutamisest. Kui aga on vaja pesta, siis võib meriinovilla tooteid pesta täiesti tavalise pesuga koos, kuid mitte kasutada spordigeele.
  4.  Nahasõbralik – meriinovill on kõige pehmem vill ning see ei torgi!
  5. Üks komplekt igaks ilmaks – sõltumata ilmast, ei pea meriinovilla pesu kandes liigselt riideid kandma. Jahedamal ajal piisab täiesti meriinovilla pesust ja pealiskihist. Suvel võib täitsa ainult termopesuga minna sportima. Suvisel ajal reguleerib meriino kehatemperatuuri ja on just vastupidiselt jahutava efektiga.

Soe pesu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

UM5.ee
Main Menu x
UM5.ee
Kategooriad x