Neurum tööriiete kollektsioon

Neurum tööriiete kollektsioon

Toome Teieni uue disainer kollektsiooni tööriiete maailmas – Neurum tööriiete kollektsioon. Neurumiga oled äärmiselt stiilne ning tööpäevad muutuvad kordades mugavamaks. Neurumi tööriided on jaotatud 3 liiki – CLASSIC, CAMOUFLAGE ja PERFORMANCE, mis on valmistatud Trifibetex ja TrifibetexPRO kangast. Kogu kollektsioonist leiab tööpükse, tööjakke, softshell jakke, talvejopesid, särke, püksirihmasid, sokke, mütse jpm.

Trifibetex® on unikaalne 3 kanga kooslusest tehtud riie. Sinna hulka kuuluvad puuvill, polüester ja elastne spandex kangas. Nii on tagatud maksimaalne mugavus, liikumisvabadus ja vastupidavus tööd tehes. Kõrgeima sisaldusega on puuvill, mis muudab kandmise väga mõnusaks ja on nahale sõbralik, lisaks on puuvill hea hingavusega. Polüester tagab vastupidavuse nii kandmisel kui ka tihedal pesemisel. Spandex annab riidele venivust – nii saavutate liikumisvabaduse ebamugavates asendites.
Trifibetex® on kõrge vastupidavusega kulumisele ega hõõru ka siis kui riided on märjad. 
Kokkuvõtvalt: nende kolme kanga kombineerimisel saadakse Trifibetex® riidele vastupidavus, hingavus, elastsus ning kandmismugavus.

 
Trifibetex® PRO on järgmine level edasi. Selle kanga saamiseks on kombineeritud nailon ja spandex kangas. 90% nailonit tagab tugeva vastupidavuse, kuid säilitades riide kerge kaal. Äärmiselt vastupidav hõõrdumistele ja erinevatele mustustele. Nailonit on kerge puhastada ja hooldada. 10% spandexit kangas annab väga suure venivuse – nii tunned end tööpükstes kui jooksupükstes. Trifibetex® PRO kangas järgmine samm Trifibetex® kangast, mida on veelgi enam täiustatud, muutmaks tööpäevad ja pikemad kandmised mugavamaks. Trifibetex® PRO kangas on ka 4 suunas veniv.

3 liiki, millesse NEURUM kollektsioon on jagatud

  • CLASSIC – valmistatud Trifibetex kangast, mis on tagatud vastupidama ka kõige nõudlikumas töökeskkonnas.
  • PERFORMANCE – valmistatud Trifibetex PRO kangast, mis annab juurde rohkem venivust , kuid säilitades samal ajal vastupidavus.
  • CAMOUFLAGE – on valmistatud samuti Trifibetex kangast, kuid on silmapaistva disainiga.

 

LÕIGE

Neurum kollektsioon on peamiselt SLIM lõikega, tagamaks stiilse silmapaistvuse. Kuna tootetele on lisatud palju elastaani ja spandexit, ei takista slim lõige liikumisvabadust.

PERFORMANCE

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

UM5.ee
Main Menu x
UM5.ee
Kategooriad x